FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Czy oprócz szaf wnękowych firma ANDAPOL wykonuje inne meble?
Tak, choć szafy wnękowe są naszym podstawowym asortymentem, wykonujemy także meble kuchenne, meble biurowe, przedpokoje, garderoby, meble do sypialni, meble do pokoju dziecięcego i inne zgodnie z życzeniem klienta.

2. Jaki jest termin realizacji zlecenia?
Czas oczekiwania na montaż mebli uzalezniony jest od stopnia skomplikowania mebli oraz od ich ilości. Proste szafy wnękowe jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w ciągu kilku dni. Projekty bardziej zaawansowane (meble kuchenne, duże garderoby) wykonujemy w okresie ok. 3 tygodni.

3. Jaki jest obszar geograficzny funkcjonowania firmy ANDAPOL?
Naszą działalność prowadzimy głównie w centralnej Polsce, wokół takich miast jak Warszawa, Płock, Łódź, Włocławek, Toruń, Ciechanów oraz w promieniu 50 km od tych miast. Nie zamykamy się jednak na zlecenia spoza tego obszaru.

4. Czy wizyta projektanta jest płatna?
Nie, wizyta projektanta, podczas której zostaną wykonane ostateczne pomiary pomieszczenia i komputerowy projekt mebli, jest bezpłatna. Na wizytę umawiamy się jednak po wstępnym telefonicznym lub mailowym ustaleniu zakresu oraz przybliżonych kosztów usługi. Dotyczy to głównie szaf wnękowych. Wstępną wycenę szafy ustalamy na podstawie danych otrzymanych od klienta drogą telefoniczną lub mailową. Uwzględniamy w niej ilość niezbędnych materiałów, rodzaj wyposażenia, wzór drzwi przesuwnych itp. Jeżeli nasza oferta jest dla klienta interesująca - wizyta w lokalu ma na celu doprecyzowanie szczegółów, ostateczne uzgodnienie projektu i podpisanie umowy.

5. Na jakiej podstawie wykonywana jest wstępna wycena szafy wnękowej?
Do wyceny szafy wnękowej potrzebujemy takich danych jak:
- wymiary wnęki (wysokość, szerokość i głębokość),
- oczekiwany wygląd drzwi przesuwnych (pełna płyta, lustro, materiał łączony itp.),
- oczekiwana zawartość szafy (szuflady, kosze, pantograf i inne).
Dane te można dostarczyć nam poprzez wypełnienie formularza "zapytanie o cenę - szafy wnękowe", telefonicznie lub drogą mailową.
Wyceny dokonujemy także na podstawie dostarczonych rysunków lub projektów.

6. Jak długo klient czeka na wstępną wycenę?
Wyceny wykonujemy zazwyczaj w tym samym dniu lub następnego dnia roboczego.

7. Jakiego typu systemy drzwi przesuwnych stosowane są w szafach firmy ANDAPOL?
Szafy wykonujemy na systemach sprawdzonych, polskich producentów takich jak SEVROLL, ALUPROFIL, LAGUNA. Są to marki istniejące na rynku od wielu lat, których produkty charakteryzują sie bardzo dobrą jakością i bezawaryjną eksploatacją. Uchwyty szaf wykonane są z aluminium. Natomiast wózki (górny i dolny) są stalowe z kółkami łożyskowanymi. Systemy te nie wymagają obsługi i konserwacji (bezobsługowe).

8. Czy na szafy i inne meble firma ANDAPOL udziela gwarancji?
Tak, gwarancja wynosi 2 lata od dnia montażu (dostawy).Kolejne pytania i odpowiedzi w przygotowaniu...