O firmie

Przedmiotem działalności firmy "ANDAPOL - SZAFY WNĘKOWE, MEBLE NA WYMIAR" jest projektowanie, produkcja i montaż wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, wykonanych z płyty laminowanej. Produktem wiodącym firmy są szafy wnękowe, szafy wolnostojące, garderoby wykonywane na wymiar, a także meble kuchenne.

Nowoczesne i elastyczne podejście do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych sprawiają, że produkty firmy zdobywają uznanie nawet najbardziej wymagających nabywców, których przybywa z dnia na dzień, dzięki czemu firma wciąż dynamicznie się rozwija i wzbogaca swoją ofertę.

Polityka jakości i ceny

W działalności firmy "ANDAPOL - SZAFY WNĘKOWE, MEBLE NA WYMIAR" duży nacisk kładziemy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów. Jednak pomimo faktu, że nie oszczędzamy na materiałach i nie stosujemy tanich zamienników, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów zarówno z zasobnym jak i szczuplejszym portfelem. Nasza oferta zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta.

W projektach naszych mebli proponujemy zarówno nowoczesne rozwiązania techniczne jak i te tradycyjne, sprawdzone i stosowane od wielu lat. Niezależnie od uzgodnionego wariantu cenowego - zapewniamy produkt najwyższej jakości.

Podsumowując - politykę jakości i ceny określamy jednym zdaniem: "najwyższa jakość w rozsądnej cenie".

Obaszar funkcjonowania firmy

Firma "ANDAPOL - SZAFY WNĘKOWE, MEBLE NA WYMIAR" świadczy swoje usługi głównie na terenie centralnej Polski, a w szczególności w takich miastach jak: Płock, Warszawa, Gostynin, Kutno, Żychlin, Łódź, Piątek, Łęczyca, Gąbin, Sochaczew, Grójec, Żyrardów, Ciechanów, Płońsk, Raciąż, Włocławek, Kowal, Toruń, Bydgoszcz, Przasnysz, Pułtusk, Nasielsk, Bielsk, Mława, Sierpc.