';

Zobacz również:

Jak urządzić kuchnię narożną?
Jak zaaranżować małe mieszkanie?
Jak zabudować urządzenia kuchenne?
Dlaczego warto zainwestować w szafy wnękowe na wymiar?
Copyright 2018 Andapol.pl
Realizacja: www.angelsadvertising.pl

5 zalet mebli na wymiar

5 zalet mebli na wymiar

Meble na wymiar przede wszystkim pozwalają na dużą swobodę i wolność w aranżacji nowego wnętrza. Nie wymuszają konieczności dostosowywania się do gotowych projektów z salonów meblowych. Na pewno niejednokrotnie wielu z nas stając przed wyborem nowych mebli do swojego domu czy mieszkania, musiało wybierać pomiędzy projektami, które nie do końca spełniały nasze oczekiwania i nie wpasowywały się w pierwotną wizję. Dodatkowo gotowych kompletów mebli często nie można dopasować wymiarem do przestrzeni, której metrażu przecież nie zmienimy. Meble na wymiar to odpowiedź na potrzeby tych, którzy nie chcą godzić się na niezadowalające kompromisy.

Największe plusy mebli na wymiar

  1. Przede wszystkim meble na wymiar mogą być odzwierciedleniem naszej wizji 1:1. Jedynym ograniczeniem jest w tym wypadku wyobraźnia klienta, a przy projektach, których wykonanie nie byłoby możliwe można liczyć na pomoc doświadczonych projektantów i specjalistów z wielu różnych dziedzin – w tym stolarstwa.
  2. Decydując się na meble na wymiar, nie należy obawiać się problemów z ich wymiarem. Przed rozpoczęciem prac nad projektem fachowcy pobierają dokładne wymiary pomieszczeń, w których mają znaleźć się meble, co pozwala uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania, jak np. zbędna szczelina przy ścianie gromadząca ciężki do usunięcia bród czy ocierająca ścianę komoda.
  3. Meble na wymiar to również mądre zagospodarowanie przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy. Dobrze przemyślany projekt, dopasowany do potrzeb klienta pozwoli uniknąć pustych, niewykorzystywanych przestrzeni.
  4. Meble powstałe z pomysłu klienta i stworzone przez specjalistów na wymiar to gwarancja unikatowości. Nikt inny nie będzie mógł pochwalić się takim samym wystrojem.
  5. Gotowe meble z salonów często, przez to, że są tańsze, wykonane są z materiałów niskiej jakości. Przy meblach na wymiar klient ma kontrolę nad tym, z jakich komponentów są one budowane.
andapol.pl