';

Zobacz również:

Jak urządzić kuchnię narożną?
Jak zaaranżować małe mieszkanie?
Jak zabudować urządzenia kuchenne?
Dlaczego warto zainwestować w szafy wnękowe na wymiar?
Copyright 2018 Andapol.pl
Realizacja: www.angelsadvertising.pl

Jak zaaranżować małe mieszkanie?

Jak zaaranżować małe mieszkanie?

Aranżacja małego mieszkania może być łatwiejsza niż się wydaje. Warto wykorzystać proste sposoby aranżacyjne oraz rozważyć zakup mebli na wymiar dla osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności i estetyki naszego lokum.

Proste sposoby aranżacyjne w małym mieszkaniu

  1. Jasne kolory ścian: Świetnym sposobem na optyczne powiększenie pomieszczeń jest zastosowanie jasnych kolorów na ścianach. Beże, pastele czy biel to kolory, które wprowadzą do wnętrza poczucie przestronności.
  2. Wykorzystanie lustra: Lustro to nie tylko element dekoracyjny, ale również sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Warto umieścić je w strategicznym miejscu, gdzie będzie odbijało światło i dawało wrażenie większego metrażu.
  3. Ustawienie mebli pod ścianami: Aby uzyskać maksimum miejsca do poruszania się po pomieszczeniach, warto postawić meble wzdłuż ścian. Pozwoli to na wydzielenie stref funkcjonalnych i uniknięcie uczucia przytłoczenia.
  4. Otwarte półki: Regały zamiast szafek to alternatywa dla małych mieszkań. Pozwalają one na eksponowanie przedmiotów, a jednocześnie nie zabierają tak wiele miejsca jak zamknięte meble.
  5. Wybór wielofunkcyjnych mebli: Kanapy z pojemnikami na pościel czy łóżka z szufladami to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce.
  6. Zastosowanie pionowych linii: Wysokie, cienkie meble i pionowe elementy dekoracyjne sprawią, że wnętrza będą wydawać się wyższe.

Meble na wymiar – najlepszy wybór do małych mieszkań

Kiedy przestrzeń jest ograniczona, warto zdecydować się na meble na wymiar realizowane przez naszą firmę w Płocku, Warszawie i okolicznych miastach. Meble na wymiar pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. Można swobodnie wybrać materiały, rozmiar czy kolorystykę. Nie trzeba się wówczas trzeba martwić się o niepasujące meble czy utratę cennego miejsca. Meble są projektowane z myślą o konkretnej przestrzeni, co pozwala na jej pełne wykorzystanie. To również gwarancja wysokiej jakości o estetyki.

andapol.pl