Oferowane przez nas meble na wymiar, które oferujemy dla klientów z Warszawy i całej centralnej Polski, to funkcjonalne oraz nowoczesne rozwiązania, które zapewniają maksymalny komfort i wygodę użytkownikom. Można dopasować je maksymalnie do prowadzonego trybu życia oraz nawet bardzo nietypowych wymagań domowników. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne wnętrze, w ulubionym stylu i wykorzystać każdy skrawek wolnej przestrzeni. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, pozwalające na długi okres komfortowego oraz bezpiecznego użytkowania.

Nasze meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla małych przestrzeni lub wnętrz o niestandardowych wymiarach. Umożliwiają dopasowanie ich do wzrostu użytkowników. Mogą także usprawnić samodzielne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Zapewniamy wykonanie projektu, wizualizacji oraz montażu oferowanych przez nas mebli na wymiar w Płocku. Razem z klientami tworzymy ponadczasowe wnętrza i wyznaczamy nowe trendy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Meble na wymiar w Warszawie – jak je wybierać?

Planują Państwo zakup mebli na wymiar w Warszawie? Warto wiedzieć, czym kierować się przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Przede wszystkim, podstawą sukcesu jest dobrze wykonany projekt. Taki, który uwzględnia nie tylko właściwości konstrukcyjne danego wnętrza, ale również upodobania i potrzeby jego użytkowników. Warto jak najbardziej skorzystać z możliwości zindywidualizowania mebli kuchennych oraz poszukać rozwiązań, które będą jak najbardziej pojemne, funkcjonalne i ułatwią codzienne funkcjonowanie w domu. Na przykład, jeśli ważne jest uzyskanie jak największej powierzchni do przechowywania produktów, najlepiej wybrać wysoką zabudowę, która będzie szczególnie pojemna.

Niezwykle ważne są również aspekty estetyczne mebli na wymiar. Jeśli do dyspozycji mamy przestrzeń otwartą na salon, tym bardziej istotne będzie jak najbardziej optymalne dopasowanie kolorystyki mebli na wymiar i wykończenia typu mat albo połysk. Dla osób, które chcą zachować prywatność podczas gotowania, a nie dysponują zamkniętą kuchnią, przydatne mogą okazać się różnego rodzaju przesłony lub odpowiednio zaaranżowany układ pomieszczenia.

Nowoczesne mechanizmy wewnętrzne

Jedną z najważniejszych zalet mebli na wymiar, której montażem zajmujemy się w Warszawie, jest jej funkcjonalność. Można ją umiejętnie zwiększyć poprzez zadbanie o odpowiednie elementy wewnętrzne. Warto przemyśleć wyposażenie mebli w różnego rozmiaru szuflady, oparte na prowadnicach kulkowych lub rolkowych. Te pierwsze cechują się cichą pracą i dużą wytrzymałością. Są doskonałym rozwiązaniem do szerokich albo długich szuflad. Prowadnice rolkowe z kolei umożliwiają bardzo łatwy montaż oraz wymianę i nadają się do przechowywania raczej lekkich przedmiotów.

Niesłabnącą popularnością cieszą się szafki otwierane do góry. W porównaniu do systemów z bocznymi drzwiami są dużo wygodniejsze oraz bezpieczniejsze w użytkowaniu. Chętnie wybieranym mechanizmem wewnętrznym mebli na wymiar jest również cargo. System ten montuje się w głębokich i wąskich szafkach w formie koszy wysuwanych na szynach, które można zamontować na dowolnej wysokości. Warto przemyśleć także instalację systemu narożnego, który pozwoli na jeszcze bardziej optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni wewnętrznej oraz komfortowe użytkowanie trudno dostępnych, głębokich miejsc.